Tradycja i technologia – Cele firmy Akte.

Istniejemy dzięki unikalnemu połączeniu tradycji i technologii. Cele firmy Akte Odzyskiwanie Danych obejmują wykorzystanie tych cech do zapewnienia satysfakcji z naszych usług.

Chcemy, aby końcowym efektem naszego wysiłku było nie tylko standardowe wykonanie naszej pracy, ale też przewyższenie oczekiwań i zapisanie się w pamięci klienta.

Odzyskiwanie i zabezpieczanie danych.

Naszym głównym celem jest odzyskanie każdej utraconej informacji z nośników cyfrowych. Pragniemy też uświadomić użytkowników komputerów jak ważne jest zabezpieczanie i archiwizacja danych. Utrata danych ze względu na uszkodzenie sprzętowe może być nawet katastrofalna. Czasami możemy nie tylko stracić personalne media, zdjęcia, itp. ale także ważnych haseł, dokumentów lub informacji dotyczących funkcjonowania firmy.

Tradycyjne dbamy o dobro danych klientów. Wykorzystujemy najnowsze zdobycze technologii oraz doświadczenie naszych pracowników by skutecznie odzyskiwać dane. Pomagamy też lepiej chronić te dane po odzyskaniu. Używane przez nas technologie obejmują specjalistyczne urządzenia i programy, dzięki którym mamy możliwości odzyskiwania danych nawet w najgorszych przypadkach, np. uszkodzenia mechaniczne, zalane dyski oraz uszkodzenia po pożarach.

Dbałość o bezpieczeństwo

Dążymy do udoskonalania naszych działań, by coraz lepiej zwiększały bezpieczeństwo danych komputerowych. Do takich działań zaliczamy nie tylko cyfrowe zabezpieczenie danych, ale także stosowanie metod RAID aby zapobiec straty danych przez uszkodzenie sprzętu. Do tego całodobowy dozór sprzętu poprzez kamery i system alarmowy gwarantują zabezpieczenie informacji przed fizycznym dostępem osób nieupoważnionych. Nasi pracownicy bez ustanku bezpośrednio kontrolują te systemy. Zapewnia to nam bezpieczeństwo danych i spokój naszych klientów.

Najnowocześniejsze technologie połączone z tradycją

Zdajemy sobie sprawę o wadze i znaczeniu naszej pracy w odzyskiwaniu utraconych danych. Dlatego stosujemy najnowocześniejsze technologie w połączeniu z wiedzą i znaczącym doświadczeniem abyśmy mogli osiągać jak najlepsze rezultaty w naszych staraniach. To właśnie ta integracja kompetencji i technologii zawsze była oraz pozostaje kluczowa w osiąganiu dotychczasowych oraz przyszłych sukcesów.

Ciągły rozwój

Ciągle podwyższamy poziom jakości wykonania naszych usług w celu utrzymania statusu naszej firmy jako z jednej należących do ścisłej czołówki branży Data Recovery w Polsce. Przez lata rozwoju zwiększaliśmy możliwości zarówno naszego sprzętu i zespołu, i wciąż dążymy do dalszego rozwoju naszych kompetencji w coraz bardziej wymagającym polu odzyskiwania danych cyfrowych.

Firma Akte