Nasza koncepcja. Twoje sukcesy.

Dane są dla nas najważniejsze

Klauzula o przetwarzaniu danych osobowych

Nasza misja obejmuje opracowywanie coraz lepszych metod odzyskiwania danych. Nasze możliwości wzrastają dzięki umiejętności zdobywania wiedzy i współpracy, mającej na celu ratowanie danych. Widzimy informacje i ich codzienne wykorzystanie, jako jedno z najistotniejszych narzędzi jakie wymyśliła ludzkość. Wiemy też jak poważnym problemem może być utrata danych komputerowych, zarówno dla osób prywatnych jak i wszelkiego rodzaju przedsiębiorstw. Utrata takich danych prowadzić może często do bardzo poważnych konsekwencji. Może to być po prostu utrata danych prywatnych np. zdjęć, filmów itp. lecz czasem mogą to być ważne informacje dotyczące klientów jakieś firmy albo np. zapisane hasła albo ważne dokumenty. Przy utracie takiego rodzaju danych nasi klienci mogli by ponieść poważne straty finansowe. Dlatego też zdajemy sobie sprawę jak ważna jest nasza misja oraz profesjonalne podejście do naszych należności.

Kompetencje i ciągły rozwój

Aby lepiej radzić sobie ze zleceniami naszych klientów ciągle dążymy do usprawnienia możliwości wykonywania przez nas pracy. Rozwijamy techniki odzyskiwania danych nawet krytycznie uszkodzonych nośników danych i wykonania tego w jak najszybszym terminie. W celu realizacji tej misji, zorganizowaliśmy grupę doświadczonych w tej dziedzinie specjalistów. Wykorzystują w tym celu najnowsze technologie dostępne na rynku. Pracownicy firmy Akte mają w tym już ponad 20 letnie doświadczenie, co więcej nasza firma jest jedną z pierwszych tego typu przedsiębiorstw w Polsce. Świadectwem dobrej pracy zatrudnionych przez nas specjalistów są setki zadowolonych klientów z całej Polski. Są to nie tylko małe firmy lub osoby prywatne, ale też duże przedsiębiorstwa oraz uczelnie wyższe. Lista wybranych klientów, którzy nam zaufali.

Nasza misja

Połączenie najnowszych technologii z wieloletnim doświadczeniem w celu zapewnienia jak najlepszej obsługi klienta. To jest właśnie nasza misja. Wierność tym podstawowym ale bardzo ważnym zasadom pozwoliły nam już na osiągnięcie wielu sukcesów w branży Data Recovery. Mamy nadzieję, że po zapoznaniu się z naszą misją Państwo docenią naszą firmę i zdecydujecie się na dołączenie do grona naszych zadowolonych klientów.