Firma Akte od 2000 r.

Kilka zdań o nas. Od samego początku działalności prowadziliśmy politykę innowacyjności i skuteczności podejmowanych działań. Dlatego też jako jedni z nielicznych i pierwsi w Poznaniu zakupiliśmy profesjonalny sprzęt do odzyskiwania danych. W chwili obecnej należymy do czołówki firm z branży Data Recovery Poland.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą historią oraz najnowszymi zdobyczami współczesnej technologii jaka jest odzyskiwanie danych komputerowych.

 

Specjaliści z doświadczeniem

Ponad 10 lat doświadczenia, setki zadowolonych klientów oraz profesjonalny sprzęt i dobrze dobrana załoga to główne atuty naszej firmy. Możecie być Państwo pewni, że powierzacie swoje nośniki liderom swojej klasy. Specjalizujemy się w odzyskiwaniu danych z dysków twardych uszkodzonych wewnętrznie oraz takich, które na skutek różnych czynników uległy uszkodzeniom mechanicznym lub uszkodzeniom elektroniki.

Profesjonalne odzyskiwanie danych to branża, w której posiadamy ogromne, praktyczne doświadczenie, zdobyte poprzez głębokie studia tematu oraz zakończone pełnym sukcesem odzyskiwanie danych naszych klientów. W celu zapewnienia najwyższej skuteczności, wykorzystujemy najnowszy sprzęt oraz opracowujemy coraz doskonalsze technologie odzyskiwania danych z nośników bez względu na system operacyjny czy rodzaj uszkodzenia.

 

Co oferujemy

  • skuteczne, profesjonalne odzyskiwanie danych
  • bezpieczeństwo powierzonych informacji czytaj
  • wycenę oraz całkowicie bezpłatną diagnozę uszkodzenia w trybie standardowym

Traktujemy współpracę z naszymi Klientami bardzo poważnie. To dzięki Wam i Waszemu zaufaniu mogliśmy wspiąć się na wyżyny technologi odtwarzania utraconych informacji. Dlatego tworząc nowoczesne rozwiązania, nie zapominamy o korzeniach z których się wywodzimy.
Jeśli chcecie dowiedzieć się o nas, dla kogo pracujemy, jakie mamy podejście do klienta, pracy oraz swoich obowiązków zapraszam do lektury:

 

Odzyskiwanie Danych to nasza Pasja

Oferujemy usługi odzyskiwania danych na terenie Poznania.

 

Odzyskiwanie danych z macierzy RAID

Dzięki doświadczeniu i nowoczesnej technologii możemy zaoferować Państwu usługę Profesjonalnego odzyskiwania danych z macierzy RAID sprzętowych i softwareowych. więcej na ten temat w artykule o odzyskiwaniu danych z macierzy RAID.

 

Odzyskiwanie danych z dysków twardych

Dyski twarde to nasza specjalność 🙂 Wieloletnia praca z tymi nośnikami zaowocowała tysiącami gigabajtów odzyskanych danych.  Więcej na ten temat znajdziecie Państwo w sekcji odzyskiwanie danych z dysków twardych.

 

Odzyskiwanie danych z systemu VMware

Jako jedni z nielicznych w Polsce oferujemy usługę odzyskiwania danych z systemów umiejscowionych na serwerach pracujących w oparciu o system VMware ESX i ESXi na na partycjach vmfs. Nasze umiejętności pozwoliły na odtworzenie danych ze strategicznych serwerów firm i instytucji z wdrożonymi systemami VMware.